To już koniec ….

CraftBlog powstał jako mały blog o Minecraftcie, staraliśmy się z całych sił przebić do świadomości graczy tej gry i zdobyć czytelników. Niestety polegliśmy….

Blog wystartował 2 Lutego 2020 roku, jednak nie potrafił wokół siebie zbudować silnej społeczności, a wpisy dziennie czytało może 5-10 osób, przez co dalsze utrzymywanie craftbloga przy życiu mija się kompletnie z celem. Dlatego z dniem dzisiejszym CraftBlog.pl kończy działałność.

Jest to też konsekwencja tego jak zmienia się otaczający wokół nas świat, gdzie wszystko robimy w biegu i mamy strasznie mało czasu.

Staraliśmy się wyjść na przeciw temu i tak powstał kanał na Youtube oraz Twitch. Jednak w dwie osoby, z czego jedna nagrywająca/streamująca, a druga od montażu prowadzenie takich kanałów nie ma to kompletnie żadnego sensu. Do tego Youtube zaczął nam ścinać ostro zasięgi na filmach i to na pewien czas doprowadziło do zawieszenia kanału, miał on wrócić, ale ten powrót nie udało się, bo nie było z kim wrócić. Szukaliśmy pomocy, szukaliśmy osób do współpracy i takiej pomocy nigdy nie otrzymaliśmy.

Dlatego to koniec CraftBlog.pl, a wszystkim wiernym czytelnikom dziękuję za to, że z nami byli od 2 lutego 2020 roku.

Dziękuję też ekipie CraftBloga, że robiła co mogła, by ten blog istniał.

Być może kanały na Twitchu i Youtube będą w jakiś sposób kiedyś reaktywowane, ale raczej prędko to nie nastąpi.

Wpis o MineConie był naszym ostatnim wpisem na tym blogu :(. Możecie go przeczytać na: https://craftblog.pl/minecraft-1-17-cave-clifes-zapowiedz-nowej-aktualizacji/

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, że z nami byli! 🙁