Terraria – 5 najlepszych broni dla maga na początek

Witajcie! Jest to już drugi artykuł o broniach na początek. Tym razem będą to bronie dla Maga.

  1. Water bolt – Magiczna książka, którą możemy znaleźć w dungeonie na półkach. Tylko pamiętajcie żeby nie schodzić za głęboko jeśli nie ubiliście skeletrona. Jest granatowa z taką złotą opaską. Jej ataki odbijają się kilka razy oraz penetrują przeciwników. Wskazówka: jeśli po np. lewej stronie jest dżungla to jest pewność, że dungeon będzie po drugiej stronie.

2. Ruby staff/diamond staff – Czemu umieściłem dwie bronie zamiast jednej? Otóż, ruby staff robimy z 10 gold barów i 8 rubinów za to diamond staff z 10 platinum barów i 8 diamentów, więc stworzenie jednej z nich zależy od tego co mamy na świecie. Ruby staff będzie łatwiejszy do stworzenia, ponieważ rubiny nie są bardzo rzadkie, natomiast diamond staff będzie trudniej, ale jest najsilniejsza.3. Space gun (z meteorite armor) – Aby zdobyć tą broń, musimy zniszczyć shadow orb lub crimson heart, w zależności od zepsucia. Potem trzeba trochę poczekać aż spadnie meteoryt. Tworzymy go z 20 meteorit barów. Set bonus z meteorit armor sprawia, że używanie tej broni nic nie kosztuje.

4.Book of skulls – Magiczna księga z 10 procentową szansą na drop ze skleletrona. Strzela małymi czaszkami uderzającymi maksymalnie dwóch przeciwników. Gdy przeszywa wroga, zadaje obrażenia podwójne.

5. Demon Scythe – Kolejna magiczna księga, wypadająca z demonów w underworldzie z 3 procentową szansą. Jej ataki przypominają te, którymi walczą demony. Przez chwilę stoi w miejscu, następnie atakuje penetrując przeciwników.