Terraria – 5 broni dla melee na początek

Witajcie Terrańczycy! Od dziś na Craftblogu będą się pojawiać wpisy o Terarii. Dzisiaj przedstawię wam 5 broni dla melee na początek.

1.Starfury

Jest to miecz strzelający gwiazdami z nieba. Co prawda, został dawno temu znerfiony z trzech gwiazd na jeden atak do jednej, ale nadal jest to silny miecz. Bardzo przydatny w czasie eksplorowania jaskiń. Można go znależć w skrzyniach w podniebnych domach.

 

 

2.Enchanted sword/Arkhalis

Enchanted Sword

Arkhalis

Silne miecze pre-hardmode’owe, które można zdobyć niszcząc miecze wbite w skałę. Możemy do nich dojść znajdując dziurę o szerokości jednego bloku i się w nią wkopać. Niestety możecie trafić na podróbkę i zamiast tych mieczy, w skałę będzie wbity drewniany miecz.

 

 

Enchanted Sword

Arkhalis

 

 

 

 

 

Ice Blade item sprite

3.Ice blade

Miecz do znalezienia w zamrożonych skrzynkach. Wysyła co jakiś czas lodową kulę. Nie jest najłatwiejszy do znalezienia, ale z odrobiną szczęścia, możemy znaleźć ten silny, ciekawy miecz.

 

 

File:Amazon (demo).gif

4.Amazon

Amazon to silne junglowe jojo. Tworzymy je z 9 Jungle Spores (małe, zielone świecące cosie), 12 żądeł, 8 drewn jungleowych oraz vine. Możemy je wykorzystać do pokonania kilku bossów początkowych np. EoC.

 

 

5. Falcon Blade

Bardzo szybki miecz, o dużych obrażeniach, i krótkim zasięgu. Dobry do zabicia Eater of Worlds. Możemy go wydropić z żelaznych skrzyń.